Dostęp do panelu kierowcy
#1
UWAGA! 
Witajcie,

Od jutra (14.11.2016 - poniedziałek), do użytku pracowników naszej vFirmy, zostanie oficjalnie wprowadzony panel kierowcy vZTM Warszawa. W najbliższym czasie, w stworzonym już dziale (panel kierowcy, a forum vZTM) powstanie wątek informujący o miejscach publikowania informacji związanych z vZTM. Zależy nam na tym, aby każdy z Was dostęp do panelu dostał już dzisiaj, wieczorem. W celu używania panelu kierowcy, konieczne jest posiadanie konta google (głównie chodzi o e-mail założony na Gmailu). Proszę wszystkich pracowników vZTM Warszawa, którzy nie mają jeszcze dostępu do panelu kierowcy, o podanie w odpowiedzi na ten post, swojego adresu e-mail (oczywiście powiązanego z kontem Google, czyli [nazwa_użytkownika]@gmail.com). Dostęp zostanie przyznany dzisiaj, w godzinach 20:00 - 22:00.

szymon200099Lista osób, które potwierdziły swój adres e-mail:
1. Invis
2. żelek
3. Swing122NaB
4. colectors
5. dbogusz2
6. sgate
7. K900

[Obrazek: 1pjgek.jpg]
#2
mateusz.motyka22@gmail.com

#3
zelekkszo@gmail.com

"Zmień bieg, zmień bieg, spójrz w lusterko, zamorduj prostytutkę, zmień bieg, zmień bieg, zabij.
Sporo wysiłku jak na jeden dzień" ~ Kierowcy Ciężarówek wg. Jeremy Clarkson
#4
TymekMasza@gmail.com

#5
colectors.prg@o2.pl

#6
delek.koziol.micha6@gmail.com

#7
@dyziek114, dostęp do panelu kierowcy mogą dostać tylko osoby zatrudnione w vZTM Warszawa. Zapraszamy do składania podania o pracę Puszcza oczko

[Obrazek: 1pjgek.jpg]
#8
daniel.bog195@gmail.com

#9
sgate1986@gmail.com

#10
kuba.branski900@gmail.com

#11
Dostęp do panelu został przyznany. Resztę zainteresowanych, która nie raczyła wpisać tutaj swojego maila, proszę o kontakt w inny sposób. Wątek zamykam!

[Obrazek: 1pjgek.jpg]


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości