Odwołania od oceny kursu
(Fri-Jun-2016, 16:20)Solaris12 napisał(a):  Numer służbowy oraz nick kierowcy: #858 Solaris12
Data wykonania kursu źle ocenionego: 10.06.2016
Co jest w nim źle ocenione: Uważam,że screen jest czytelny a grafik został zaktualizowany dzisiaj po tym jak zrobiłem kurs.Wcześniej było wpisane E-8/07/A wozem #8882 a teraz jest wpisane wozem #8885
Dowody:
Ewentualne uwagi: Proszę o ocenienie mojego kursu pozytywnie

Jako że jestem kierownikiem R-1 "Woronicza" muszę dorzucić tu coś od Siebie.

Twoje odwołanie jest bezpodstawne. Dlaczego? Dlatego że owszem było wpisane #8882 tyle że na dwie linie. 9.06.2016 po informacji od jednego kierowcy zmieniłem wóz na #8885 (zmieniłem go 9.06.2016), a Ty miałeś kurs 10.06.2016 czyli miałeś dostatecznie dużo czasu do wejścia w grafik i zobaczenia czym wyjeżdżasz na linię. Mam nadzieje, że sytuacja się wyjaśniła.

Kierownik R-1 "Woronicza"
Alfik125p

Odpowiedz
Sprawdzałem dzisiaj i było #8882, przyrzekam.

Odpowiedz
Napiszę do kierownika zajezdni o udostępnienie grafiku i wszystko będzie jasne kiedy dokładnie został zmieniony wóz.

Odpowiedz
A to nie jest żaden dowód,mogłeś zmienić dzisiaj. Można mnie było o tym poinformować na PW,to nic nie kosztuje.

Odpowiedz
Przed rozpoczęciem kursu warto sprawdzić jeszcze raz grafik, a jeśli są niejasności to się pisze do Kierownika Zajezdni.

Odpowiedz
Tak jak napisałem tak zrobiłem Jezyk
Otrzymałem dostęp do grafiku zajezdni i wóz został zmieniony 9 czerwca o godzinie 19:17.
Miałeś czas na sprawdzenie, czy nic się nie zmieniło w grafiku. Temat uważam za zamknięty.
Kurs pozostaje unieważniony.

---
Administracja forum!

Odpowiedz
Numer służbowy oraz nick kierowcy: 827 kondzik20103
Data wykonania kursu źle ocenionego: 23.12.2016
Co jest w nim źle ocenione: Mam odjęte punkty za brygadówke
Dowody: screnn z ostatniego kursu
Ewentualne uwagi: Nie stety nie wiem dlaczego ale paint nie chce mi odczytać pliku z brygadówką i nie mogę zmienić jej , dlatego po zrobieniu screena z końca trasy otworzyłem go w paincie i zmazałem gumką brygadówkę z mieniając ją z 3 na 1 . Proszę o przyznanie mi tych 20 punktów i na przyszłość - nie mam możliwości zmiany brygadówki w paincie.

Odpowiedz
To nie jest moja wina że brygadówka nie otwiera Ci się w żadnym programie graficznym. Powinieneś zainstalować ją jeszcze raz a w razie problemów napisać w pomocy technicznej Wink a z tego co widzę nigdzie o tym nie napisałeś. Równie dobrze mógłbyś zmienić numer taborowy autobusu którym jechałeś i powiedzieć że wyjechałeś tym co w grafiku Wink Ewidentnie widać że brygadówka jest podrobiona więc dla mnie nie jest to żadne wytłumaczenie że nie działa a co za tym idzie punkty zostały odjęte słusznie.

Wesołych Świąt! Shy

8766 Najlepszy wózek na Kleszczowej Big Grin  ;]
Odpowiedz
Podtrzymuję "karę" nałożoną przez pracownika NR SebaR2. W archiwum "Brygadówka i biletomat", które pobiera się ze sklepu, jest folder "Brygadówki" gdzie znajdują się karteczki z brygadami od 1 do 5 oraz od 01 do 09. Plik taki wystarczy przed każdym kursem podmienić w folderze Texture pojazdu.
Osobiście folder ten trzymam w folderze Texture.
[Obrazek: 77748214382865545322_thumb.png]

[Obrazek: 19182708734100567422.gif]

<3 Harley Quinn - Margot Elise Robbie <3
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości