Odwołania od oceny kursu
Sprawdzałem dzisiaj i było #8882, przyrzekam.

Odpowiedz
Napiszę do kierownika zajezdni o udostępnienie grafiku i wszystko będzie jasne kiedy dokładnie został zmieniony wóz.

Odpowiedz
A to nie jest żaden dowód,mogłeś zmienić dzisiaj. Można mnie było o tym poinformować na PW,to nic nie kosztuje.

Odpowiedz
Przed rozpoczęciem kursu warto sprawdzić jeszcze raz grafik, a jeśli są niejasności to się pisze do Kierownika Zajezdni.

Odpowiedz
Tak jak napisałem tak zrobiłem Jezyk
Otrzymałem dostęp do grafiku zajezdni i wóz został zmieniony 9 czerwca o godzinie 19:17.
Miałeś czas na sprawdzenie, czy nic się nie zmieniło w grafiku. Temat uważam za zamknięty.
Kurs pozostaje unieważniony.

---
Administracja forum!

Odpowiedz
Numer służbowy oraz nick kierowcy: 827 kondzik20103
Data wykonania kursu źle ocenionego: 23.12.2016
Co jest w nim źle ocenione: Mam odjęte punkty za brygadówke
Dowody: screnn z ostatniego kursu
Ewentualne uwagi: Nie stety nie wiem dlaczego ale paint nie chce mi odczytać pliku z brygadówką i nie mogę zmienić jej , dlatego po zrobieniu screena z końca trasy otworzyłem go w paincie i zmazałem gumką brygadówkę z mieniając ją z 3 na 1 . Proszę o przyznanie mi tych 20 punktów i na przyszłość - nie mam możliwości zmiany brygadówki w paincie.

Odpowiedz
To nie jest moja wina że brygadówka nie otwiera Ci się w żadnym programie graficznym. Powinieneś zainstalować ją jeszcze raz a w razie problemów napisać w pomocy technicznej Puszcza oczko a z tego co widzę nigdzie o tym nie napisałeś. Równie dobrze mógłbyś zmienić numer taborowy autobusu którym jechałeś i powiedzieć że wyjechałeś tym co w grafiku Puszcza oczko Ewidentnie widać że brygadówka jest podrobiona więc dla mnie nie jest to żadne wytłumaczenie że nie działa a co za tym idzie punkty zostały odjęte słusznie.

Wesołych Świąt! Shy

Odpowiedz
Podtrzymuję "karę" nałożoną przez pracownika NR SebaR2. W archiwum "Brygadówka i biletomat", które pobiera się ze sklepu, jest folder "Brygadówki" gdzie znajdują się karteczki z brygadami od 1 do 5 oraz od 01 do 09. Plik taki wystarczy przed każdym kursem podmienić w folderze Texture pojazdu.
Osobiście folder ten trzymam w folderze Texture.
[Obrazek: 77748214382865545322_thumb.png]

[Obrazek: NJtB8lP.gif]
Odpowiedz
Numer służbowy oraz nick kierowcy: #827 kondzik20103
Data wykonania kursu źle ocenionego: 28.08.2017
Co jest w nim źle ocenione: Punkty ujemne
Dowody: Wpisanie w :Uwagi: uzasadnienie moich spóźnień.
Ewentualne uwagi: W dniu wczorajszym wziąłem KzW: 114/03/B. Wykonałem go i dopełniłem wszystkich obowiązków
związanych ze zdaniem raportu. W uzasadnieniu moich opóźnień umieściłem, m.in.: korki.  Powodem tego było wytłumaczenie się z moich opóźnień, które nie wynikały z mojej winy. Uważam, że punkty zostały odebrane mi niesłusznie. Stąd moja prośba o dodatkowe przydzielenie punktów, które uprzednio zostały mi odebrane.

Odpowiedz
Ostatnio była o tym toczona dyskusja na ShoutBox'ie, jak i o propozycji wprowadzenia dodatkowej opcji w raporcie, w której wrzucane byłyby zrzuty ekranu dotyczące opóźnień (zbyt duże obłożenie pasażerów, korki na trasie).
Nawer eRgon oznaczył Ciebie i wysłał screena: https://iv.pl/images/95708618466094393909.png
Pisząc "bo były korki" to tak jakby w szkole powiedzieć "odrobiłem pracę domową", ale nie mieć zeszytu (w tym przypadku chodzi o dowód - screen). Uśmiechnięty
Poczekajmy, aż ktoś z administracji się wypowie, Szymon bądź Seba.

[Obrazek: NJtB8lP.gif]
Odpowiedz
Nie ma dowodu = nie ma punktów
Punkty zostały odjęte słusznie ponieważ nie było żadnego dowodu że opóźnienie nie wynikało z Twojej winy Puszcza oczko Każdemu kto się spóźnia zostają odejmowane punkty, nikt nie ma z tym problemu więc nie mamy o czym dyskutować. Punkty odjęte za opóźnienia nie trafią na Twoje konto. Koniec tematu Uśmiechnięty

Odpowiedz
Proszę o uiszczenie tej informacji w regulaminie że jak są korki to wstawiać screen ! I nie życzę sobie takich komentarzy że wybuchnęła gównoburza na ten temat. I nie wołała mnie mama. Nigdzie nie jest to napisane że mam dawać scren z korków jak w nich stoję a później umieszczać je w raporcie. Dopilnujcie tego kolejnym razem aby takie rzeczy były wiadome dla pracowników.

Odpowiedz
Ten screen nie dotyczył bezpośrednio Ciebie więc się nie denerwuj. W Systemie Oceniania Raprtów nie ma nigdzie wspomniane, że funkcjonariusz (fajne słowo) musi brać pod uwagę "uwagi" kierowcy i gdy kierowca się usprawiedliwi to nie zostaną mu odjęte punkty.
Na przyszłość pamiętaj, że gdy podczas kursu wydarzy się jakaś sytuacja nie z Twojej winy, która wpłynie na rozkład jazdy to zrób screena i wtedy na 100% nie będziesz miał odjętych punktów.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości